Дещо про аристів особисто від мене:

YATE, RAYO, KOLFORD та ERIC – атланти на яких тримаєтьс техно-жіття українського півдня. Саме вони сім років тому дали назву своєму об’єднанню Feeleed. Саме вони створили в Одесі відомий  техно-клуб Порт. Крім того за їх плечима робота в студіях, лайв-виступи, власні вінілові та діджитал релізи. Much respect.

FRANCESCO DEL GARDA – дуже очікуваний гость із Італії. Один із найяскравіших музичних спогадів від сетів, на яких я був в минулому році – це його дванадцятигодинний виступ на вечірці Reset в одеському клубі Порт.

CASSY – резидент Panorama Bar і Rex.

В 2013 році ми із Харрісом  грали вармап, який передував її сету на  BoomBoom Stage першого фестиваля Ostrov.

Тоді вона видала нечуване. Нечуване – це саме те, що я люблю в сетах гостів: музон як ти любиш, але жодного знайомого трека.

Доречі, із кращих музичних вражень цього літа – сет, який відіграла її подруга Вірджинія (вона також резидент Panorama bar) в київському L8 Park.

BINH – відома персона українським клаберам, від час від часу буває на наших теренах.

VASIL – став новим резидентом Feeleed завдяки своєму таланту, цікавому погляду на сучасну культуру та відкритості. Також на ньому вся орг частина вечірок Reset.

RUSTAM – це я. Про себе писати не можу, але я дуже вдячний команді FEELEED за те, що створюють ідеальні умови для виступів, і що я із ними в команді.

..не тільки я, але і моя дружина Домніца. На відміну від мене вона грає суто вініл. Її стиль досить унікальний, і вимагає особливих умов. Тому її сети це рідке та виключне явище. Добірки в мережу вона не викладає, так що слідкуйте за анонсами.

 

 

Рустам Б.

Share