January 30

From Baki to Lenkeran

0  comments

Відео зняте в 2010 році під час моєї поїздки з міста Баку до міста Ленкорань (або як місцеві самі його називають Лянкяран).
Дорога простягається майже через всю країну з півночі на південь. Для більш повної картиними ми проїхали через місто Сумґаїт, що на 30 километрів північніше від Баку. Поїздка показала розмаїття місцевих краєвидів: це і піщані степи, і кам’яні скали північної частини країни, і море, і южні гори вкриті густою рослинністю, і чайні плантації, і горні річки і отари овець та кіз і т.ін. Весь час по дорозі ми слухали мугами та іншу народну музику. І це дуже підкреслювало місцевий колорит. В цьому відео ви почуєте Mirze Huseyn – це один із різновидів мугаму Сеґях у виконанні Gulyanaq Memedova.
Звичайно ж представлене відео – це документальне аматорське лоу фай роуд муві, яке дивитись майже неможливо, проте цю музику можна слухати вічно.

Знято на мобільний телефон Nokia 6300 🙂


Tags


You may also like

Нові треки від matsur baba на Bandcamp

Нові треки від matsur baba на Bandcamp

Оновлення на Bandcamp

Оновлення на Bandcamp
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Use this Bottom Section to Promote Your Offer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim