Тут можна слухати наші минулі музичні програми, та дiзнаватись про наступні.

Якщо під час вечірки було зроблено запис, він додається під афішею цієї події. Щоб прослухати записи, треба вибрати рік,  бажане шоу, та натиснути на кнопку Play.

 • Sun
  29
  May
  2016

  Після мого переїзду до Одеси 2014 року, у Києві я практично не виступав і рідко з'являвся. В Одесі час від часу ми люто і довго шаленіли в Агарті, але здебільшого вдома. Іноді займався пробами у написанні музики. На 29 травня було призначено дату початку продажу мого дебютного міні-альбомуMatsur Veabab - Doggy Style EP (Samani 036). (До речі, в магазинах альбом помилково називається Topotun, тк лейбл-бос F.eht просто переплутав і сам дав назву альбому по першому треку).

   

  Matsur Veabab - Doggy Style

  Matsur Veabab - Tribe

   

  І тут приходить пропозиція пограти 29 травня на недільній вечірці від ексцентричного Vadim Dopomogty.Я віддалено стежив за його творчістю, мені подобалася його подача себе та своєї музики до зовнішнього світу. Тому я з радістю погодився і набив сумку як завжди всім поспіль.

  rustam dopomogtyМи були знайомі і раніше але ближче узнати його вдалося у подорожі. Вадим показав себе як промоутер, з яким дуже приємно мати справу. Як він зробив пропозицію, вибудував лайнап, кого взяв на розігрів, який запропонував гонорар, який забезпечив хостинг, як стежив за всім у клубі та в діджейці, який він зробив промоушн - це все показало його як людину, яка глибоко розуміє чим і навіщо займається. Моє життя музичне вже триває довго. У 96-му році я вже грав у групі, у 97-му почалися гастролі. У 98 я почав грати з касет та дисків на дискотеках у технікумі. 2001 року почав заробляти цим у київських клубах. З того моменту я постійно стикався з організаторами різного штибу. Вадим – один із найкращих, а може й найкращий. Як зустрів так і пішла вечірка – було феєрично.
  Усю ніч музика записувалася на рекордер. Спочатку грав наш товариш Свят ака Sqarb

  Свят солідно розігрів, і навіть трохи більше. Вадим, як досвідчений діджей, цю справу збагнув. Тому після сета Свята він зробив паузу на півгодини. Пауза полягала в тому, що він зробив тихіше дещо, потім сам ставив треки, іноді вимикав музику щоби поговорити із танцполом, майже не зводив. Цим плавно згасив пожежу, за що йому окреме спасибі. Він, знаючи, що мій стиль може бути скоріш мрійливішим, ніж жорстким, дав мені можливість самому розкачати собі танцпол.

  Може мікс і не передає повною мірою ту магічну атмосферу, а мої навички міксу і зовсім залишилися вдома, але запис нагадує мені ту неділю, і про те, що дуже радісно зустрічати людей, які займаються улюбленою справою.

  [facebook]

 • Sat
  09
  Jul
  2016
  22-00Agharti (Beach 13th station of Big Fountain)

  Line-up /

  Yapacc (Perlon, Pfand / Berlin)
  Meriem (Berlin)
  Jozhy K (Mulen Records, Body Parts)
  Matsur Veabab (Samani, High-Jack)
  Domnitsa
  D1

   

  [facebook]

 • Wed
  10
  Aug
  2016
  18:00Closer Record Store

  Цього дня у рекордсторі Closer грали чудові діджеї Roman K та Serge Jazzmate. Я своїм сетом закривав вечір. На жаль, записом Роми я не володію, але наші з Джазмейтом мікси доступні в мережі.

   

   

   

   

   

  [facebook]