Тут можна слухати минулі музичні програми, та дiзнаватись про наступні.

Якщо під час вечірки було зроблено запис, він додається під афішею цієї події. Щоб прослухати записи, треба вибрати рік,  бажане шоу, та натиснути на кнопку Play.

 • Thu
  17
  Mar
  2011
  SkyArtCafe

   

  [facebook] 

 • Sat
  21
  May
  2011
  22:00SkyArtCafe

  skyartcafeМіжнародному Дню Космосу присвячується: "Танець, як міст у Космос». 

  З Міжнародним Днем Космосу всіх, хто пам'ятають про нескінченність, і тих, хто вірить у силу Світла! Танець, як магічний ритуал, відкриває міст між світами. Це мистецтво, яке стимулює наші життєві сили, відновлює енергію, пробуджує творче начало, здатність до імпровізації, задіює обидві півкулі мозку, є прямим і потужним засобом зв'язку з космічними силами, які діють навколо і всередині нас. Всіх однодумців запрошую сьогодні в SkyArtCafe на відкриття нового сезону і святкування Міжнародного Дня Космосу. Більше інформації про подію за посиланням.

   

   

 • Sun
  11
  Dec
  2011
 • Sat
  28
  Jan
  2012
  Danilovka

 • Fri
  27
  Jul
  2012
 • Fri
  08
  Nov
  2013
  The LAB
  DJ HELL
  JAY HAZE (live, DE)
  iO
  Goshva
  Artur
  Rustam
  я граю розігрів
 • Sun
  02
  Feb
  2014
  Mon
  03
  Feb
  2014
  Studio 00

  Записано 2 лютого 2014 года (Київ, Івана Кудрі)

   

   

  [facebook]

 • Sun
  06
  Apr
  2014

  Наша перша подорож в Берлін. Ми не могли пропустити цю зустріч. Відео запис

  CDR Berlin workshop with RON TRENT (Prescription, Chicago) from CDR on Vimeo.

   

 • Sun
  25
  May
  2014

  Перший запис ранішнього сету в Агарті

 • Sun
  17
  Aug
  2014
  12:00Agharti (13 станция Фонтана, Одесса)

  Погода була прохолодна. Я почав грати у 12 дня і слухачів у мене було двоє – Домніца та Ваня. Включив стрім музики та відео в мережу. Аудіо через лінійний вхід на лептопі, відео писалося через програму photo booth. У кадрі лише програвачі та руки, в аудіо доріжці – платівки.

   

  Зізнаюся, вважав, що Jazzmate не приїде, а якщо приїде, то не гратиме. Але на п'ятій годині мого сету Серж прибув. Незабаром сказав, що дивився нашу трансляцію і готовий починати. Цей день став нашою спільною легендою та новим початком.

   

   

   

  Нижче записи представлені у хронологічному порядку

   

   

   

   

  [facebook]

 • Sun
  29
  May
  2016

  Після мого переїзду до Одеси 2014 року, у Києві я практично не виступав і рідко з'являвся. В Одесі час від часу ми люто і довго шаленіли в Агарті, але здебільшого вдома. Іноді займався пробами у написанні музики. На 29 травня було призначено дату початку продажу мого дебютного міні-альбомуMatsur Veabab - Doggy Style EP (Samani 036). (До речі, в магазинах альбом помилково називається Topotun, тк лейбл-бос F.eht просто переплутав і сам дав назву альбому по першому треку).

   

  Matsur Veabab - Doggy Style

  Matsur Veabab - Tribe

   

  І тут приходить пропозиція пограти 29 травня на недільній вечірці від ексцентричного Vadim Dopomogty.Я віддалено стежив за його творчістю, мені подобалася його подача себе та своєї музики до зовнішнього світу. Тому я з радістю погодився і набив сумку як завжди всім поспіль.

  rustam dopomogtyМи були знайомі і раніше але ближче узнати його вдалося у подорожі. Вадим показав себе як промоутер, з яким дуже приємно мати справу. Як він зробив пропозицію, вибудував лайнап, кого взяв на розігрів, який запропонував гонорар, який забезпечив хостинг, як стежив за всім у клубі та в діджейці, який він зробив промоушн - це все показало його як людину, яка глибоко розуміє чим і навіщо займається. Моє життя музичне вже триває довго. У 96-му році я вже грав у групі, у 97-му почалися гастролі. У 98 я почав грати з касет та дисків на дискотеках у технікумі. 2001 року почав заробляти цим у київських клубах. З того моменту я постійно стикався з організаторами різного штибу. Вадим – один із найкращих, а може й найкращий. Як зустрів так і пішла вечірка – було феєрично.
  Усю ніч музика записувалася на рекордер. Спочатку грав наш товариш Свят ака Sqarb

  Свят солідно розігрів, і навіть трохи більше. Вадим, як досвідчений діджей, цю справу збагнув. Тому після сета Свята він зробив паузу на півгодини. Пауза полягала в тому, що він зробив тихіше дещо, потім сам ставив треки, іноді вимикав музику щоби поговорити із танцполом, майже не зводив. Цим плавно згасив пожежу, за що йому окреме спасибі. Він, знаючи, що мій стиль може бути скоріш мрійливішим, ніж жорстким, дав мені можливість самому розкачати собі танцпол.

  Може мікс і не передає повною мірою ту магічну атмосферу, а мої навички міксу і зовсім залишилися вдома, але запис нагадує мені ту неділю, і про те, що дуже радісно зустрічати людей, які займаються улюбленою справою.

  [facebook]

 • Sat
  11
  Jun
  2016

  Мій тайм слот був вранці на головній сцені після Діксона та Tale Of Us. Я розважався як міг і за годину до сету ми із Артемом Гафаровим розгасилися на стейджі Клоузеру під сет Шаколіна. В той час як гірка субстанція змушує майже одним ковтком осушити пляшку минералки до мене підходить якийсь тип і починає стурбовано пояснювати англійською, що я маю грати вже. Це виявився менеджер Тейлів і він мало не силомиць тягне мене на сцену і по дорозі пояснює що хлопці вже закінчують і мені треба починати. Перспективи відкривалися доволі туманні в унісон із тим як починало підпливати у мене в очах. 2 мужика в диджеці стояли перед компом із Трактором і плескали в долоні, а перед ними починалася прірва на декілька метрів вниз і вперед, в якій мляво шлендала невелика кількість танцюристів і їхня кількість зменшувалася як краплі води на розпеченій пательні. Ця картина допомогла мені збагнути чогож зірки вирішили закінчити виступ годиною раніше. Оскільки я мав грати сет з вінілу мене бентежив вигляд величезного діджейського стола, на якому куцо стояв мікшер із підʼєднаним Трактором. Треба віддати належне стейдж менеджеру Тейлів: він за хвилину десь здобув 2 технікси і ще один мікшер, 2 величезні мотори і вмить ока зібрав мені весь сетап в іншому кінці довежелезного, як на добрячому весіллі, діджейського стола і наказав вмикати свій трек не дочекавшись закінчення виступу своїх хлопців. Всі фанати цього дуету випаровувалися однаково швидко як на танцполі, так і на бекстейджі, куди потроху почали підходити наші друзі. Це виглядало як приват паті в діджейці, бо охорона потрошку почала випроваджувати залишки людей на танцполі і десь за 40 хвилин до мене підійшла незнайома жіночка і наполегливо стала вимагати щоби я закінчував, хоча до початку мого сету за планом було ще 15 хвилин. Я не бажав здаватися бо їхав на виступ з Одеси, в мене були за спиною друзі і класні платівки. Навіть Домніца погодилася і приречено кивала мені щоби я погодився на умови незнайомки. Але я сказав що не знаю хто це така, і що я тут для того щоби грати сет за планом. Тоді незнайомка пригрозила покликати охорону і убігла. А за декілька треків прийшов менеджер сцени, перепросив і сказав щоби я не звертав уваги на ту дівчину бо вона бармен і не має повноважень корегувати розклад. Я відчував себе переможцем: тацював повільний танець із Домніцею, дав поставити трек Івану Дівану, який десь грав до того, приїхав у шикарній білій сорочці, в діджейці вирувала атмосфера Вудстоку. Але як вкривають рушником клітинку із голосливою пташкою, щоби та нарешті заспокоїлася, так за деякий час нам звукарі просто вимкнули звук. Мені нічого не залишилося як навалити монітор голосніше, після чого вони вимкнули живлення і завершили цю дуель

   

   

 • Sat
  09
  Jul
  2016
  22-00Agharti (Beach 13th station of Big Fountain)

  Line-up /

  Yapacc (Perlon, Pfand / Berlin)
  Meriem (Berlin)
  Jozhy K (Mulen Records, Body Parts)
  Matsur Veabab (Samani, High-Jack)
  Domnitsa
  D1

   

  [facebook]

 • Wed
  10
  Aug
  2016
  18:00Closer Record Store

  Цього дня у рекордсторі Closer грали чудові діджеї Roman K та Serge Jazzmate. Я своїм сетом закривав вечір. На жаль, записом Роми я не володію, але наші з Джазмейтом мікси доступні в мережі.

   

   

   

   

   

  [facebook]

 • Sat
  11
  Mar
  2017
  00:00DSK PORT

   

   

   

   

   

   


  [facebook]

 • Fri
  07
  Apr
  2017

  Koma

  Shukaev

  Matsur

   

   

   

 • Mon
  31
  Jul
  2017
 • Sat
  19
  Aug
  2017
  Agharti beach

  Після цієї вечірки залишилось кілька фото, невеличких відео, а ще записи сетів.

  Додому ми так і не ходили після паті і до наступного ранку, та посеред дня до нас ще долучилась Саша Poly Chain із хаус сетом.

  https://www.facebook.com/agharti/videos/1729566687349447/

  Посилання на захід у фб

  Та запис ⬇️ мого після-паті сету, що було записано вже наступного дня

   

 • Sat
  26
  Aug
  2017
  Sun
  27
  Aug
  2017
  Agharti beach

  Anthea вперше в Одесі.

  Ті, хто коли-небудь бував на її виступах знають, що вона вміє гіпнотизувати та керувати часом: години тануть як лід, а ви заблоковані на танцполі

   

  Ця паті стала легендарною. Антея грала більше доби, з невеликими перервами та пропустила свій літак.

  Посилння на подію в ФБ 

   

   

   

   

   

   

  На відео Silat Beksi та Рустам, фрагмент маленького б2б

 • Sat
  09
  Dec
  2017
  23:00DSK PORT

 • Sat
  18
  Aug
  2018
  23:00L8 Park Kyiv


  18.08 | 23:00
  Roxy Bar: Strike a Pose

  ВХОД:
  L: до 01:00 - FREE, после - 200
  G: до 01:00 - 200, после - 300

  FC
  21+

 • Fri
  24
  Aug
  2018
  23:00L8 Park Kyiv

  День Незалежності в L8 Park: Vakula 

  DJ підтримка від мене та Myroslaw Bytz

  Початок 23:00

   

   

   

 • Fri
  31
  Aug
  2018
  21:00 Moskvich Kharkiv

  Kirill Doomski

  Artem Gafarov

  Rustam

  З давніх часів людям відома надприродна і навіть цілюща сила музики. Її магічні властивості використовувалися для обрядів і ритуалів. Але з часом музику стали використовувати також для краси і задоволення. Артисти цієї вечірки є мостом між давньою музичною історією і сучасними світом танцювальної музики і створюють коктейль із обрядів і ритуалів для задоволення і краси.

 • Sat
  01
  Sep
  2018
  23:00DSK Port

  CASSY / FRANCESCO DEL GARDA / BINH / YATE / RAYO / KOLFORD / ERIC / VASIL / RUSTAM

  Start: 23:00
  Стоимость входа:
  до 01:00 — 250 грн,
  после 01:00 — 350 грн,

  FC/DC
  NO FLASH PHOTOS
  Media partners - Followers Odessa

 • Sun
  02
  Sep
  2018
  19:00Agharti beach

  Фото DJs Rustam & Jozhy K @ Beach Party
  Рустам и Ёжи Кей

  Odessa Day Celebration Party.

  Jozhy K & Рустам  @ Agharti beach

   

  JozhyK FB page

  Rustam FB fan page

  FC 21+

  (UPDATE) Запис зроблено під час вечірки :

   

  [facebook]

 • Fri
  14
  Sep
  2018
  Sun
  16
  Sep
  2018
  Hacienda (Zatoka)

  3 day marathon plan 

  Serge Jazzmate, Jozhy K, D1, Rustam, Domnitsa, Olig, Wheels, Jazzy, Paul Thompson, Varsobina, Osvit, Oleg Alto, Zetqa, Philin, Zadiraka...

   

 • Sat
  15
  Sep
  2018
  Sun
  16
  Sep
  2018
  L8 Park

  L8 Closing Season X Roxy Bar Rustam

  Closing Season * Roxy Bar
  15.09 | 23:00

  ⭐️SECRET GUEST⭐️
  S.A. TWEEMAN
  RUSTAM
  KIRIK

   

   

   

 • Sat
  22
  Sep
  2018
  c 10:00 до 17:00"Портер Паб", улица Жилянская 107, Киев

   

   

  Kyiv Vinyl Music Fair

  Ми вперше братимемо участь у  найбільшому, регулярному щомісячному всеукраїнському зльоті колекціонерів вінілових платівок.

  На ярмарку з нами буде близько двох сотень платівок з електронною, поп та рок музикою, та кілька нових сумок на продаж.

   

   

   

   

 • 22:00River Port

  Вадим Грибоедов live
  Badmango live
  Cooper
  Рустам
  Vualitron
  ► TBA

  artwork - Maxim Bilous

  FC 21+

  🔖Enter/Price:
  До 01:00 - 150UAH
  После 01:00 - 200UAH

   

 • Sun
  23
  Sep
  2018
  Mon
  24
  Sep
  2018
  10:00 - 00:00ЛадаСад 

  mamay rustam avs presentation 23.09 // 10:00 - 00:00 @ЛадаСад 

   

  Небольшая презентация альбома AVC.

   

   

  Line-up:

  AVC 

  MAMAY 

  RUSTAM

  I'AM

  TATI'S

   

  [facebook]

 • Sat
  29
  Sep
  2018
  22:00 - 07:00River Port

  TBA

   

   

   

   

   

  [facebook]

 • Fri
  12
  Oct
  2018
  20:00Satori Lounge

  dj rustam / matsurВесь вечір буду грати платівки із різною музикою

  Disco / Funk / JazzyHop / Balearic / Eclectic / Soviet Groove

  Адреса: 44а, вулиця Велика Васильківська, 44а, Київ, 01004

   

   

 • Fri
  19
  Oct
  2018
  17:00@Maisatai.bar

  rustam domnitsaМузика на вінілі - це приклад того, як ідея чи мрія може здобути фізичне тіло.
  У п'ятницю ми присвятимо день вінілу і бесідам.

  Ми Рустам і Домніца - українські діджеї привезем із собою платівки в Maisatai.bar, в яких можна буде покопатися і послухати вже з п'ятої вечора . Якщо ви тільки починаєте знайомство з вінілом, запитуйте, і вам з радістю проведем вступний екскурс: як користуватися платівками, як їх зберігати, де купити, на чому слухати і тд.
  А ввечері ми відіграємо сет із своїх улюблених старих і нових екземплярів в жанрі Easy Listening.

  Приєднуйтесь, слухайте музику і спілкуйтесь.

 • Fri
  26
  Oct
  2018
  23:00CROWBAR club | КРОУБАР ночной клуб 135 Soborniy Avenu, Запорожье, 69000

   

   

   

   

   

   

  [facebook]

 • Fri
  02
  Nov
  2018
  23:00The Roastery by Odessa

  roxy thriller

  The Roastery by Odessa

  Rustam
  Kirik
  Balet "INMOTION"

  FACE CONTROL
  DRESS CODE
  RESERVE&MORE: +38 (093) 787 87 85

 • Sat
  10
  Nov
  2018
  20:00Dogs&Tails

  Как описал мероприятие Роман Игнатов, создатель проекта Hi5:

  The L.O.V.E. project ( Lectures of Vinyl Enthusiasts ).
  В эту субботу c 20:00 мы собираемся снова в Dogs & Tails готовые поведать о пластинках впечатливших нас.
  В компании : хранителя святых граалей Мелодия - Григорий Иванцив (Hryhorii Ivantsiv) из Vinyl Grooves , мультикультурного Artem Ikra из Krossfingers , этнического космополита Рустам Бабаев (Rustam Babaev) из Waxntalks, поклонника мистических грувов Denys Kalinin из CLAMP UA . 10 / 11 - 20:00 - 24:00.

  От себя в 2х словах напомню концепт:

  – 5 меломанов рассказывают о пяти своих любимых пластинках и сопровождают это коротким рассказом.

  Запись ⬇️

  [facebook]

 • Sat
  24
  Nov
  2018
  22-00Myata Bar (Kharkiv)

   

   

   

   

   

   

 • Sat
  01
  Dec
  2018
  23:00Fancy Room

   

   

   

   

   

  [facebook]

   

   

 • Sat
  08
  Dec
  2018
  22:00Грам

   

   

   

   

   

   

  [facebook]

 • Sun
  23
  Dec
  2018
  Mon
  24
  Dec
  2018
  23:00Portfavor @ Riverport

   

   

 • Mon
  31
  Dec
  2018
  Tue
  01
  Jan
  2019
  23:00The Roastery by Odessa

   

   

   

   

   

  [facebook]

 • Sat
  19
  Jan
  2019
  22:00Львів, Вулиця Заводська, 31 завод РЕМА, 2 виробничий корпус 3 поверх Фарбований лис.

   

   

   

   

   

  Instructions

  Buy tickets

  [facebook]

   

   

 • Fri
  01
  Feb
  2019
  22:00River Port

  Ми збираємося разом потанцювати, але завжди отримуємо набагато більше. Розмови про вічне до світанку і доленосні збіги, враження і спогади, тепло і натхнення.

   

   

  [facebook] [/facebook]

 • Sat
  02
  Mar
  2019
  22:00Gram

   

   

   

   

  Після вечірки залишились чудові спогади та кілька сторіз

   

   

 • Fri
  08
  Mar
  2019
  23:00Хмельницький обласний український музично-драматичний театр імені Михайла Старицького

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • Fri
  19
  Apr
  2019
  22:00Pipa Kharkiv
 • Wed
  24
  Apr
  2019
  22:00 - 03:00Грам бар

  За рулем DJ`s Vitali Bard Bardetski та Rustam Babaev. Нові та старі платівки, танці, коктейлі. Приходьте з друзями!
  Початок о 22:00

 • Sat
  15
  Jun
  2019
  Sun
  16
  Jun
  2019
  clock с 16:30 15 июн. до 18:00 16 июн.Ivano-Frankivsk

  15 червня запускаємо новий механізм — щорічний фестиваль електронної музики та сучасного мистецтва Detaliзація. Центральна подія року в напрямку незалежної електронної музики на Західній Україні. 24 години музики, 3 сцени, мистецька резиденція.

  Розробили план: проектанти Detali спільно з колегами по цеху Rhythm Büro та конструктори естетики — Інша Освіта / Insha Osvita спільно з галереєю Асортиментна кімната.

  Перша зміна відбулася два роки тому. З того моменту виготовили та синхронізували тисячі деталей, відпрацювали сотні годин. Настав час масштабувати виробництво.

  Трансформацію здійснимо методом detaliзації. Розберемо механізм на деталі, щоб вивчити унікальність кожної й дослідити природу потоку енергії, що запускає його в роботу.

  Відповідальні за роботу механізму:

  Музичний цех №1:

  ERIC CLOUTIER [Berghain, The Bunker, Detroit]
  IGOR GLUSHKO [Rhythm Büro, Kyiv]
  VERA LOGDANIDI [Rhythm Büro, Kyiv]
  NA NICH [Rhythm Büro, Kyiv]
  HAZE [Detali, Chernivtsi]

  Музичний цех №2:

  HAVANTEPE [Sublime Porte, Berg Audio, Luck Of Access, Istanbul]
  VID VAI [Phi, Assemble Music, Ljubljana]
  NOIZAR [Closer, Kyiv]
  BORYS [Closer, Kyiv]
  RUSTAM [Port, Odesa]
  LAWRIN [Lviv]
  YURII [I-F]
  NA31 [Detali, I-F]
  LWIE [Luminous Cru, Chernivtsi]
  DJ 69 [Hypnohouse, Lviv]
  LEGGO [Moral', Ternopil]
  ALEX PERVUKHIN [Zavtra, Laconica, Lviv]
  MIKE TROFIMOV [420, Lviv]
  FUNKFLASHER [Lviv]

  Музичний цех №3: TBA

  Мистецький цех: TBA

  До лайн-апу мистецької частини триває опен-колл. Подавай заявку за посиланням: http://bit.ly/2FXXOEg

  Місце запуску повідомимо ближче до старту.

  Вартість перепустки:
  I партія - 269 грн (лімітовано)
  II партія - 369 грн (лімітовано)
  III партія - 469 грн (лімітовано)
  IV партія - 569 грн (лімітовано)
  V партія (на вході) - 650 грн

  Перепустки доступні онлайн: https://katacult.com/detalizatsiia/
  Також кілька десятків фізичних перепусток можна придбати в Oles Zoolini. Пиши в приватні повідомлення.

  Спільно з JagerVibes Ukraine

  Партнери: Nostres, 23 ресторани, еasy

 • Sat
  17
  Aug
  2019
  17:00Debarkader

   

   

  Yaroslav Lenzyak

  Varsobina

  Domnitsa

  Rustam

  Sqarb

  D1

   

 • Sat
  16
  Nov
  2019
  22:00Dom

   Techiya повертається до своїх витоків. Ми довго досліджували deep~ові западини, захоплювались хвилями minimal~ізму і roman~ізму і подорожували футуристичними та tech-нологічними вимірами, але завжди пам’ятали заповіт (Т.Г. Шевченка) Джека: “Спочатку був HOUSE”! Саме тому, на останню вечірку цього року, ми відкриваємо двері DOM-а, де збираємо full house нових і старих друзів, і запрошуємо неймовірно талановитого музиканта та, кажуть, найкращого house діджея Польщі ~ EARTH TRAX.

  Bartosz Kruczyński (справжнє ім'я Earth Trax) ~ варшавський продюсер і діджей, який своїми численними релізами довів що здатен легко і непримусово орієнтуватися у континуумі електронної музики. Його майстерні та емоційні твори були видані на таких авторитетних лейблах, як Phonica Records, Shall Not Fade, Lost Palms, Dopeness Galore та Rhythm Section International, а енергійні DJ сети вже отримати схвалення за межами Польщі: у Німеччині, Франції, Англії та Ізраїлі. Доречі, за технікою та динамікою його виступи порівнюють хіба що з Motor City Drum Ensemble, Tom Trago та Mall Grab.

  Лайнап:
  Earth Trax (Warsaw, PL)
  Rustam

  Вхід: 200 грн., FC, 18+

  ~~~~~~~~~~~~~
  English version:

  "Summoning a vibrant portfolio of idyllic seashore images and washed-out reminiscences flowing with life and nostalgia, Earth Trax draws from sources as diverse as classic Chicagoan house, trancey acid and ’90s-imbued ambient soundscapes with an impeccable sense of interfacing.” – Inverted Audio on Earth Trax’s 'I Gave You Everything'

  Earth Trax aka Bartosz Kruczyński is a Warsaw-based producer and DJ who has proven his ability to effortlessly navigate the electronic music continuum with style and grace. His emotional, artfully conceived productions have been released on Phonica Records, Growing Bin and Rhythm Section International to name a few.

  http://www.discogs.com/artist/5305316-earth-trax
  https://www.residentadvisor.net/dj/earthtrax-pl
  https://bartoszkruczynski.bandcamp.com/
  https://soundcloud.com/earthtraxonline

 • Fri
  06
  Dec
  2019
  22:00Gram

  Цього разу “брендове” звучання ГРАМу - диско, джаз-фанк, афробіт - буде морозно-свіжим, але не за погодою, а за звучанням. Просто приходьте, слухайте, танцюйте...

   

   

   

   

 • Tue
  31
  Dec
  2019
  22:00 - 09:00Club151 Lviv

  TBA

   

   

   

   

   

 • Fri
  31
  Jan
  2020
  22:00Gram bar

   

   

   

 • Fri
  14
  Feb
  2020
  22:00Gram bar

  Bard RustamВиключно для закоханих та тих, хто заслуговує бути коханим, влаштовуємо домашню вечірку з улюбленою музикою…

  The Residents Love Songs | Bard & Rustam

  Наші резиденти вже підготували романтичні пісні та пристрасні сети в “брендовому” звучанні ГРАМу - диско, джаз-фанк, афробіт. На вас чекають не лише драйвові ритми, але також і регулярні “повільняки” 🙂
  Приходьте на “романтіке”, адже ви того варті!.

  Коктейль вечора - Music Lovers.

  📍 Вхід вільний! Київ, Січових стрільців, 21

 • Sat
  15
  Feb
  2020
  22:00Target Hub/Parus Business Centre Khmelnytskyi

  Rustam Domnitsa KhmelnytskyiLine up:

  Larute

  Rustam

  Domnitsa

  Farbuden

   

 • Wed
  26
  Feb
  2020
 • Fri
  13
  Mar
  2020
  22:00Gram audiophile bar

  Bard & Rustam

 • Sat
  28
  Mar
  2020
  23:00Secret Place

  Подія в ФБ

  Сезон 2020 відкриється 28 березня у новому секретному місці.

  Тільки передпродаж, на вході перепусток не буде.
  Лімітована кількість: 600 штук.

  Оператори музичного цеху:

  Roman K
  Rustam
  Vakula

  Про місце проведення буде повідомлено в день події тільки власникам перепусток.

 • Fri
  17
  Apr
  2020
  22:00Moskvich bar
 • Sat
  23
  May
  2020
  21:00https://www.facebook.com/

   

  Цей стрім я записав на прохання мого товариша Антона Сліпого з Харкова і пізніше залив його на ютуб. Сподіваюсь вам сподобається як і мені

   

 • Fri
  12
  Jun
  2020
  18:00Lesnoy Prichal

   

 • Fri
  28
  Aug
  2020

   

  Дякую ДСК Порт за запрошення, Наталія Кришталєвіч за фото, і Люсі Шукаєвой за відео

   

  Кілька сторіс

  останній трек

 • Sat
  05
  Sep
  2020

  На згадку після події у Франківську залишилася ця історія:
  на відео останній трек вечірки Oleksa And Soniashnyk – The Kozak

   

  Був ще кльовий афтер на річці, де сонце світило, водичка була свіжа, пиво смачне, а молодь купалася голяка.

 • Sat
  20
  Feb
  2021
  20:00Closer

  poster closer rustam vova klk sasha zlykh

  Rustam
  Sasha Zlykh
  Vova Klk

 • Sat
  19
  Jun
  2021
 • Sat
  10
  Jul
  2021
  Sun
  11
  Jul
  2021
  Івано-Франківськ TBA

  detaliзація

  Я справді щасливий бути частиною цього механізму, і дуже пишаюся, що в нас є такі люди і такі можливості. Я відкриваю денну програму фесту на відкритому повітрі, що дуже надихає. Подробиці нижче

  Telegram  Instagram та  Facebook

   

   

 • Sat
  04
  Sep
  2021
  22:00Luts'k TBA

  Afisha Ukryttya Luts'lk feat Музична подія Укриття закриває літній сезон аутдор, це значить все відбудеться поза чотирма стінами, тобто просто неба. Відповідають за закриття цього сезону Галицько-Волинські музичні фахівці Chugayster, Dudkin, паті-бос Avecarnival, талановитий композитор Vladimir Gnatenko, який грає тільки лайви,  та охочий до екзотики Rustam. Кожен діджей своєрідно оперує різними жанрами електронної музики, тож готуйесь ритмових подорожей.

 • Sat
  16
  Oct
  2021
  21:00Gram audiophile bar
 • Fri
  29
  Oct
  2021
  21:00Vognyk bar
 • Tue
  01
  Feb
  2022
 • Fri
  18
  Feb
  2022
 • Sat
  19
  Feb
  2022

  Yaroslav Lenzyak

  Brother G

  Rustam

  https://ra.co/events/1496777

 • Sun
  22
  May
  2022
 • Sat
  18
  Jun
  2022
 • Sat
  25
  Jun
  2022

  Kiss Allah

  Domnitsa

  Rustam

 • Mon
  04
  Jul
  2022
 • Sat
  13
  Aug
  2022

   

   

   

   

 • Sun
  18
  Sep
  2022
 • Sat
  22
  Oct
  2022
 • Sat
  10
  Jun
  2023

  19:00

  Abo Records

  Kyiv

   

 • Sat
  01
  Jul
  2023

  Лісний Причал 10 років

 • Fri
  21
  Jul
  2023

  18:00 - 20:00 Rustam

  20:00 - 22:00 Tofudj

   

 • Fri
  11
  Aug
  2023

  ABO Records

  16:00 Rustam

  19:00 Igor Glushko

 • Tue
  22
  Aug
  2023

  ABO records

 • Sat
  26
  Aug
  2023

  DJ Rustam Chillout Session

  Garden

  26.08

  14:00 Rustam
  18:00 Gapon

 • Alex Savage
  Aliana
  Andrii Barmaliy & Olexandr Yavdyk live
  Anthea
  Bambu
  Bogdan Zaiets live
  Borys
  Brother G live
  Caim
  Cantrust
  d’Electro live
  Dandy Jack live
  Der Diktatur live
  Dj Sotofett
  Elija live
  Gapon
  Heavenphetamine live
  Hidden Element live
  Igor Glushko
  Jane
  Jazzmate
  Jockii Druce live
  Kadiristy
  Kangding Ray live
  KLIM beats live
  Lstn
  Lucas Bird live
  M.Tkachenko
  Native Outsider
  Nota Yanvarskaya
  Oles
  Pan Servus
  Pieter Jansen
  Pymin live
  Roman K
  Rustam
  Shadow Unit
  Shifted
  Si Process live
  Space Echoes live
  Tertön
  Tonka live
  Tysk live
  Vera Logdanidi
  VH 10 live
  Wieloroman
  Yana Ponura
  Yuvi live
  Гоня live
  Князь Володимир live

 • Sun
  27
  Aug
  2023
 • Sat
  25
  Nov
  2023

  Rustam & Domnitsa

  Bambu & Emergency Loop

  Tofudj & Slava Lepsheev

 • Sat
  23
  Dec
  2023

  Читаю лекцію

  в Closer Connections

  за діджейські штучкі для недіджеїв

  Вхід: донат на благодійність

 • Fri
  19
  Jan
  2024

  zebra leggins ep artwork

  Closer Connections

  Start 18-00

 • Sat
  17
  Feb
  2024

  Lyuta Lyubov @ Closer

  Roman K

  Rustam

  Boris Werner

 • Sun
  17
  Mar
  2024

  Masnytsya @ Closer

 • Sat
  30
  Mar
  2024

  Mamay

  D1

  Rustam

 • Fri
  12
  Apr
  2024

  Sinners Bar @ Octo Tower (Kyiv)

 • Sat
  13
  Apr
  2024

  Dima Sokolovskyi

  Domnitsa

  Underdog