Тут можна слухати минулі музичні програми, та дiзнаватись про наступні.

Якщо під час вечірки було зроблено запис, він додається під афішею цієї події. Щоб прослухати записи, треба вибрати рік,  бажане шоу, та натиснути на кнопку Play.

Event Information:

 • Sat
  16
  Nov
  2019

  Techiya: Earth Trax (PL)

  22:00Dom

   Techiya повертається до своїх витоків. Ми довго досліджували deep~ові западини, захоплювались хвилями minimal~ізму і roman~ізму і подорожували футуристичними та tech-нологічними вимірами, але завжди пам’ятали заповіт (Т.Г. Шевченка) Джека: “Спочатку був HOUSE”! Саме тому, на останню вечірку цього року, ми відкриваємо двері DOM-а, де збираємо full house нових і старих друзів, і запрошуємо неймовірно талановитого музиканта та, кажуть, найкращого house діджея Польщі ~ EARTH TRAX.

  Bartosz Kruczyński (справжнє ім'я Earth Trax) ~ варшавський продюсер і діджей, який своїми численними релізами довів що здатен легко і непримусово орієнтуватися у континуумі електронної музики. Його майстерні та емоційні твори були видані на таких авторитетних лейблах, як Phonica Records, Shall Not Fade, Lost Palms, Dopeness Galore та Rhythm Section International, а енергійні DJ сети вже отримати схвалення за межами Польщі: у Німеччині, Франції, Англії та Ізраїлі. Доречі, за технікою та динамікою його виступи порівнюють хіба що з Motor City Drum Ensemble, Tom Trago та Mall Grab.

  Лайнап:
  Earth Trax (Warsaw, PL)
  Rustam

  Вхід: 200 грн., FC, 18+

  ~~~~~~~~~~~~~
  English version:

  "Summoning a vibrant portfolio of idyllic seashore images and washed-out reminiscences flowing with life and nostalgia, Earth Trax draws from sources as diverse as classic Chicagoan house, trancey acid and ’90s-imbued ambient soundscapes with an impeccable sense of interfacing.” – Inverted Audio on Earth Trax’s 'I Gave You Everything'

  Earth Trax aka Bartosz Kruczyński is a Warsaw-based producer and DJ who has proven his ability to effortlessly navigate the electronic music continuum with style and grace. His emotional, artfully conceived productions have been released on Phonica Records, Growing Bin and Rhythm Section International to name a few.

  http://www.discogs.com/artist/5305316-earth-trax
  https://www.residentadvisor.net/dj/earthtrax-pl
  https://bartoszkruczynski.bandcamp.com/
  https://soundcloud.com/earthtraxonline