Yapacc / Meriem @ Agharti beach bar (аудіо записи)

By Matsur

February 19, 2020


 

Це був другий візит Япака та Меріем в Одесу. Цього разу вони приїхали із донькою, якій щойно
виповнилося 2 місяці. Меріем мала для Іди звукозахисні навушники і спокійно танцювала із малою на танцполі.

Донька взагалі не заважала. А якщо і приходило їй таке на думку, Меріем мала що запропонувати, щоб відволікти і захопити на якийсь час звичною для немовлят справою.

 

 

Line-up /

Yapacc (Perlon, Pfand / Berlin)
Meriem (Berlin)
Jozhy K (Mulen Records, Body Parts)
Matsur Veabab (Samani, High-Jack)
Domnitsa
D1

 
 
 Jozhy K вже тоді видавав свої музичні роботи під ім‘ям Silat Beksi. Але на той час він в Одесі принципово не грав під цим своїм монікером і взагалі не афішував свою причетність до цього нового творчого альтер его.
Я дуже вдячний Одесі за те, шо подарувала мені знайомство з цією людиною. Хоча познайомив нас Олександр IO Возніченко, але це вже інша історія.
 

 

 

Yapacc привіз свій лайв, а Меріем сет. Ці виступи були записані і тепер є в доступі:

Із Япаком можна розмовляти нескінченно і безперервно, це справжній гуру. Хто знайомий із ним особисто, той знає, що Уве має здібності бачити людей наскрізь і при першому погляді може допогти  співбесіднику розкрити ширше очі. Містер проникливість вгадує дуже глибокі речі про свого візаві.

У кожного свої напої

beer & blabla & mtzmtz &

blabla & mtzmtz & beer &

ber&blea&blam&tzm&ebla&

 

 

Я грав розігрів. Перша частина сету містила багато моїх треків, які зараз мені не до вподоби.  Тому до вашої уваги ⬇️ тільки друга частина 🙂

 

[facebook]

 Уве створює синтезатори і драм машин для компанії MFB. І ось тільки ми привезли їх з аеропорту до нас додому, одразу із валізи музиканта вистрибнув маленький інструмент і почав видавати звуки